Vai ir vērts iegādāties atjaunotu iPhone?

Jā. Jā. Šeit ir arī labā ziņa: atjaunotie telefoni ir daudz lētāki nekā jauni un arī daudz ekoloģiskāki. Tas notiek tāpēc, ka atjaunotais tālrunis iegūst jaunu dzīvi. Un videi draudzīgāk ir atkārtoti izmantot jau esošo telefonu, nekā ražot jaunu.

Ja telefons pozicionēts kā atjaunots un Jūs to iegādājaties no uzticama tirgotāja vai izplatītāja, piemēram, UPGREAT, varat būt droši, ka ierīce ir pārbaudīta, vajadzības gadījumā tā ir salabota un tai pastāv garantija. Tādēļ varat justies pilnīgi mierīgi.

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik ilgi kalpo atjaunotie tālruņi?

Tā kā atjaunotās ierīces pirms pārdošanas ir rūpīgi pārbaudītas, tām vajadzētu kalpot tikpat ilgi, cik jauniem telefoniem. Tomēr atcerieties, ka, iegādājoties vecāku ierīci, ražotājs var pārtraukt programmatūras atjauninājumus, agrāk, nekā tas notiks ar jaunākiem modeļiem.

Vai atjaunotie tālruņi ir lētāki un par cik?

Atjaunotie telefoni var būt daudz lētāki nekā jaunie. Faktiski Jūs varat ietaupīt simtiem eiro, izvēloties atjaunotu tālruni. Aplūkojiet mūsu labākos atjaunoto tālruņu piedāvājumus.

Vai atjaunotie tālruņi ir ūdensizturīgi?

Neatkarīgi no tā, vai pērkat jaunu vai atjaunotu tālruni, ne visi telefoni ir ūdensizturīgi. Tomēr, ja iegādājaties atjaunotu “A” kategorijas tālruni, kurš no ražotāja puses ir pozicionēts kā ūdensizturīgs, tam ir jāpiemīt tādam pašam ūdens izturības līmenim kā pilnīgi jaunam tālrunim.

Vai atjaunotiem tālruņiem mēdz būt skrāpējumi??

Dažkārt. Ja pērkat jaunu vai atjaunotu “A” kategorijas tālruni no uzticama tirgotāja, uz tā nevajadzētu būt skrāpējumiem. Vai, ja tādi ir, tie nedrīkst būt pamanāmi. Tomēr “B” kategorijas vai zemākas kategorijas tālruņiem skrāpējumi un lietošanas pazīmes ir pieļaujamas.

Vai atjaunotajiem tālruņiem ir atiestatīti rūpnīcas iestatījumi?

Jā, saskaņā ar Fizisko personu datu apstrādes likumu, pārdevējiem ir jāatiestata rūpnīcas iestatījumi visos atjaunotajos tālruņos, pirms tos pārdod jaunam pircējam.

Vai atjaunotiem telefoniem ir aksesuāri?

Dažkārt. Ja pērkat jaunu atjaunotu telefonu, tad tam var nākt līdzi uzlādes kabelis, retāk kabelis un lādētājs, bet austiņas diez vai būs komplektā.

Nepieciešamas idejas, ko darīt ar savu veco iPhone? Lasiet vairāk mūsu nākamajā rakstā: “Ko iesākt ar savu veco telefonu?”.

Apmeklējiet mūsu blogu, kurā mēs dalāmies ar informāciju un jaunumiem. Atrodiet mūs @ upgreat.lv

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu kampaņām, vienkārši atzīmējiet mūsu Facebook lapu un sekojiet mums Instagram

Eelmine postitus

Ko iesākt ar savu veco telefonu?

Järgmine postitus

Kas jāpatur prātā, pērkot atjaunotu telefonu?

Ko klienti saka par mums

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft ir atteicies no Internet Explorer attīstīšanas un tā atjaunināšanas, un drošības ievainojamības dēļ neiesaka izmanto šo interneta pārlūku. Internet Explorer vairs neatbalsta jaunos tīkla standartus, kā arī šis interneta risinājums šajā pārlūkā nestrādā korekti.