Par uzņēmumu

Upgreat SIA ir Igaunijas kapitāla uzņemums, kas kopā ar iDeal un Valge Klaar zīmoliem ir MM Grupp OÜ (https://www.mmgrupp.ee/en/) daļa. Tālāk varat izlasīt Upgreat izveides stāstu.

  • Mēs esam atvērti sarunai telefoniski un e-pastā no pirmdienas līdz piektdienai no 9 līdz 19. Zvaniet +371 62603430.
  • Visas mūsu preces ir noliktavā uz vietas, un mēs izsūtām visus pasūtījumus 24 stundu laikā (darba dienās).
  • Veikals ir atvērts no pirmdienas līdz sestdienai no 10 līdz 21, svētdien no 10 līdz 20, T/C SĀGĀ Biķeru ielā 4, Dreiliņos

AadreseT/C SĀGA Biķeru iela 4, Dreiliņi, Stopiņu novads, Latvija

Reg.nr: 40203341218
KM nr: LV40203341218
Konto: Swedbank LV30HABA0551051909706

Telefon: +371 62603430
E-post: info@upgreat.lv

Sākām Apple apkopes centrā, kurā ikdienas pieredze rādīja, ka pat ļoti veci Mac un iPhone joprojām bija lieliskā stāvoklī. Redzējām, cik ilgi kalpo kvalitatīvās Apple ierīces. Katrs modelis ir pilns inovācijām un mūsdienīgām tehnoloģijām, kas strādā un ir uzticams arī pēc daudziem gadiem.

Tāpēc mēs vēlējāmies piedāvāt tādu pašu Apple kvalitāti par labāku cenu lielākam cilvēku skaitam, lai ikviens varētu baudīt Apple ierīces. Sadarbojoties ar Valge Klaar pieredzi, izveidojām uzņēmumu SIA Upgreat, kas nodarbojas ar Apple ierīču atpirkšanu, pārdošanu un atjaunošanu, par ko saņēmām arī atzinību Certified by Valge Klaar. Izmantojot oriģinālās Apple rezerves daļas un remonta rīkus, ikviena Apple iekārta var iegūt jaunu dzīvi un iespēju iepriecināt vairākus lietotājus. Elektronika tiek izmantota atkārtoti un daba saka Paldies.

Pat ar mūsdienu tehnoloģijām nav iespējama 100 % atkārtota izmantošana. Katrai pārstrādei nepieciešama papildus enerģija un dabas resursi. Mainot savu Apple ierīci pie mums, palīdzēsi saudzēt dabu un padarīsi pasauli labāku. Mēs sniegsim tai jaunu dzīvi, kā arī defektīvās daļas utilizēsim videi draudzīgi. Nāc un veic savai ierīcei Upgreat!

UPGREAT

Mūsu partneri

Ko klienti saka par mums

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft ir atteicies no Internet Explorer attīstīšanas un tā atjaunināšanas, un drošības ievainojamības dēļ neiesaka izmanto šo interneta pārlūku. Internet Explorer vairs neatbalsta jaunos tīkla standartus, kā arī šis interneta risinājums šajā pārlūkā nestrādā korekti.