Par uzņēmumu

Vai zinājāt, ka viena jauna viedtālruņa ražošanas procesā, vidēji izdalās 20-40 kg oglekļa dioksīda – CO2, savukārt klēpjdatoru ražošanā šis skaitlis pieaug vairāk nekā desmit reizes – līdz 250-450 kg? 

2021. gada rudenī UPGREAT apritēja viens gads, un šajā laikā esam apkalpojuši vairākus tūkstošus apmierinātu klientu, kopā ar Jums samazinot CO2 emisijas par vairāk nekā 300 tonnām. Paldies par to Jums, mūsu dārgie klienti! 

UPGREAT ir igauņiem piederošs uzņēmums, kas iekļaujas tajā pašā uzņēmumu grupā, kurā šobrīd atrodas iDeal un Valge Klaar zīmoli. Šodien mēs esam lielākais renovēto Apple ierīču pārdevējs Baltijas reģionā. UPGREAT radās no Valge Klaar komandas, Apple oficiālā izplatītāja un servisa partnera Igaunijā. Valge Klaar klienti interesējās par iespēju pārdot savu lietoto ierīci vai apmainīt to, savukārt citi klienti vēlējās iegādāties Apple viedierīces par pievilcīgākām cenām: piemēram, priekš saviem bērniem. 

UPGREAT šādu iespēju ir nodrošinājis, piedāvājot Apple ierīces – pārbaudītas un ja nepieciešams, restaurētas pie sertificētiem tehniķiem, par pieejamu cenu un ar garantiju. Klientu atsauksmes par mūsu ierīcēm joprojām ir nemainīgi augstas – 4,8 no 5! 

Turklāt, izvēloties atkārtotu izmantošanu, Jūs samazināsiet negatīvo ietekmi uz vidi, jo nepieciešamība ražot jaunu ierīci vai pārstrādāt veco ierīci, tiek atlikta vai vispār nav nepieciešama. Katras jaunas ierīces ražošana pasaulē palielina CO2 emisijas, caur vairākiem faktoriem: ražošana, piegāde, utilizācija.

Tagad Jūs zinat, kas mainīsies pasaulē, ja izvēlēsieties atbildīgu ilgtspējīgu patēriņu un jauna telefona vai datora vietā iegādāsieties atjaunotu (mazlietotu) ierīci! Vide paliks tīrāka, un tajā pašā laikā Jūs ietaupīsiet savu naudu, nezaudējot produkta kvalitāti. 

Jums ir iespēja iegādāties mazlietotu ierīci gandrīz  kā jaunu, ar tādām pašām funkcijām un garantiju, vienlaikus maksājot ievērojami mazāk – bieži vien vairākas reizes mazāk, nekā par tādu pašu jaunu ierīci! 

Šāda pieeja atbilst Eiropas Savienības klimata pārmaiņu mazināšanas mērķiem: līdz 2030. gadam Eiropas Savienības mērķis ir samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas vismaz par 55 %, salīdzinājumā ar 1990. gada līmeni, un Eiropas Zaļā kursa mērķis ir līdz 2050. gadam klimata pārmaiņas mazināt līdz nullei! 

Pārdodam: Pamatā UPGREAT saņem ierīces no diviem avotiem – no biznesa partneriem un mūsu pastāvīgajiem klientiem. Mēs sadarbojamies ar Valge Klaar un iDeal Igaunijā, Latvijā un Somijā, lai piedāvātu Jums labākās kvalitātes ierīces par pieejamām cenām. Visas ierīces pārbauda Apple remonta un servisa eksperti, un tām ir 12 mēnešu garantija.

Pērkam: Ja Jums ir vēlme pārdot savu lietoto Apple ierīci, tad Jūs saņemsiet mūsu cenas piedāvājumu, un ja tas Jums būs piemērots, summa tiks pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu, 48 stundu laikā pēc ierīces saņemšanas. Ierīci var nosūtīt ar pakomāta starpniecību, vai atstāt mūsu birojā, kur tā tiks pārbaudīta pirms nosūtīšanas uz servisa centru, un tiks piefiksēti Jūsu dati apmaksas saņemšanai. 

Kopā mēs rūpējamies par dabu: izvēloties saprātīgu patēriņu un iegādājoties mazlietotas ierīces, mēs glābjam pasauli un samazinām CO2 emisijas!

Marko Kärner

Ģenerāldirektors

Mūsu partneri

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft ir atteicies no Internet Explorer attīstīšanas un tā atjaunināšanas, un drošības ievainojamības dēļ neiesaka izmanto šo interneta pārlūku. Internet Explorer vairs neatbalsta jaunos tīkla standartus, kā arī šis interneta risinājums šajā pārlūkā nestrādā korekti.