Kas jāpatur prātā, pērkot atjaunotu telefonu?

Vissvarīgākais, kas jāpārbauda, ​​pērkot atjaunotu tālruni, ir garantija. Ja Jums ir garantijas dokumenti, tālruni var atgriezt, ja lietošanas laikā tiek konstatēti kādi defekti.

Tāpat Jums vajadzētu noskaidrot, kādai kategorijai pieder atjaunotā ierīce, lai pārliecinātos par to, ko iegādājāties. Ja pērkat “A” kategorijas tālruni, tam ir jāizskatās kā jaunam un jābūt pilnīgā darba kārtībā. “B” vai “C” kategorijas tālrunim var būt lietošanas pazīmes un skrāpējumi, taču tam jābūt tehniski nevainojamā darba kārtībā. Mēs iesakām izvairīties no “D” klases ierīcēm, ja vien nevēlaties samierināties ar dažām iztrūkstošām funkcijām vai plānojat veikt remontu pats.

Plašāku informāciju par dažādām ierīču kategorijām varat atrast šeit: Upgreat vizuālā izskata kategorijas

Vai atjaunotos telefonos liek jaunus akumulatorus?

Pirms atjaunota tālruņa pārdošanas, akumulators tiek rūpīgi pārbaudīts, lai pārliecinātos par tā funkcionalitāti. Dažos gadījumos akumulators tiek mainīts, bet bieži vien oriģinālais akumulators paliek, ja tā veiktspēja atbilst maksimālajiem kritērijiem.

Vai atjaunotiem tālruņiem ir garantija?

Atjaunotu tālruņu garantija ir atkarīga no tā, kur tos iegādājaties.

Pērkot ierīces no UPGREAT, Jūs vienmēr saņemsiet 24 mēnešu garantiju.

Taču ja pērkat tālruni caur sludinājumiem vai no privāta pārdevēja, nevis no oficiāla pārdevēja, piemēram, UPGREAT, Jums jānovērtē risks, ka naudas atgriešanas process būs sarežģītāks un var būt atkarīgs no tālruņa apraksta sludinājumā.

Nepieciešama papildu informācija? Atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem atradīsiet mūsu nākamajā rakstā: “Vai ir vērts iegādāties atjaunotu iPhone?”

Apmeklējiet mūsu blogu, kurā mēs dalāmies ar informāciju un jaunumiem. Atrodiet mūs @ upgreat.lv

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu kampaņām, vienkārši atzīmējiet mūsu Facebook lapu un sekojiet mums Instagram

Eelmine postitus

Vai ir vērts iegādāties atjaunotu iPhone?

Järgmine postitus

Ko nozīmē – atjaunots iPhone?

Ko klienti saka par mums

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft ir atteicies no Internet Explorer attīstīšanas un tā atjaunināšanas, un drošības ievainojamības dēļ neiesaka izmanto šo interneta pārlūku. Internet Explorer vairs neatbalsta jaunos tīkla standartus, kā arī šis interneta risinājums šajā pārlūkā nestrādā korekti.