Nomaksa

Pēcapmaksas iespēju piedāvā Inbank, ESTO un TFBank, kuru dažādās iespējas varat apskatīt zemāk. Maksājuma veidu varat izvēlēties iepirkumu grozā, kad veicat pirkumu.

ESTO nomaksa – nevēlaties apmaksāt visu summu uzreiz? Maksājiet pa daļām līdz pat 60 mēnešiem!

Izmantojiet ESTO nomaksu, lai norēķinātos par precēm un pakalpojumiem. ESTO nomaksa nodrošina ērtāko, ātrāko un pieejamāko servisu Latvijā!

Pievienojiet produktus iepirkumu grozā, apstipriniet pasūtījumu, izvēlieties ESTO nomaksu kā maksājumu metodi un ērti parakstiet darījumu, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku.

ESTO nomaksa ir ātra un ļoti ērta maksājumu metode, kura sagatavos Jums maksājumu grafiku Jūsu izvēlētajam maksājumu termiņam. Šī maksājumu metode pieņem lēmumu reāllaikā un palīdz Jums pabeigt pirkumu mazāk kā 60 sekunžu laikā.

Katrs nomaksas pirkums ir finansiālas saistības. Pirms nomaksas pirkuma līguma parakstīšanas, lūdzu, iepazīstieties ar attiecīgā pakalpojuma noteikumiem un nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistu.

ESTO nomaksas standarta nosacījumi un noteikumi:

 • fiksēta procentu likme 21.9%
 • Līguma maksa 0 eiro
 • Administrēšanas maksa 1.9EUR

ESTO nomaksa ir pieejams visiem Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 480,00 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 12 mēneši un procentu likme 21,9%, līguma maksa 0,00EUR, ikmēneša administrēšans maksa 1,9EUR, gada procentu likme 34,52% ikmēneša maksājums 46,80 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 561,60 eiro.

ESTO nomaksa maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS.
E-pasts: info@esto.lv
Tālrunis: (+371) 662 222 50

ESTO 3 – maksājumu metode, kura ļauj apmaksāt savus pirkumus 3 vienādās daļās. 3 mēnešu laikā. Bez procentiem vai komisijas maksas. Vienkārši maksājiet vēlāk!

Izvēlaties maksāt pa daļām ar ESTO 3 maksājumu metodi – samaksājiet par pirkumu grozu trīs vienādās daļās bez procentiem vai komisijas maksas! Pievienojiet produktus iepirkumu grozā, apstipriniet pasūtījumu, izvēlieties ESTO 3 kā maksājumu metodi un ērti parakstiet darījumu, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku.

 • Ja jūs trīs mēnešu laikā pilnībā un savlaicīgi apmaksāsiet iepirkumu groza izmaksas, jums netiks pievienoti nekādi papildu maksājumi.
 • Ikmēneša iemaksas summa tiek aprēķināta, sadalot iepirkumu groza vērtību trīs vienādās daļās.
 • Minimālā iepirkumu groza summa, lai izmantotu ESTO 3 ir 60 EUR.
 • ESTO 3 var izmantot visi Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

ESTO 3 maksājumu metodes noteikumi un nosacījumi

ESTO 3 maksājumu metodes pakalpojumu sniedzējs ir ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. ESTO 3 gada procentu likmes maksa ir 0 %, ja tiek piemēroti šādi modeļa nosacījumi: procentu likme 0 %, nav citu maksu. 

Ja Jūs nespēsiet veikt maksājumus saskaņā ar ESTO 3 grafiku, Jūsu ESTO 3 līgums tiks izbeigts, un Jūsu ESTO LV AS parāda summa tiks uzskatīta par kredītu, kas izņemts saskaņā ar overdrafta līgumu, un tiks piemērotas papildu maksas saskaņā ar overdrafta līgumu.

ESTO 3 maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS.
E-pasts: info@esto.lv 
Tālrunis: (+371) 662 222 50


InBank nomaksa

Indivy maksāšanas veidi

Indivy apvieno dažādus pēcapmaksas veikšanas veidus: Go, Slice 3 un Plan

Kā pirkt ar Indivy?

 • Upgreat.lv e-veikalā un tirdzniecības salonā ir pieejama nomaksa ar Indivy produktu.
 • Līgumu var noformēt e-veikalā, nosūtīsim uz pakomātu bez maksas

E-veikala grozā izvēlies sev piemērotāko Indivy maksāšanas veidu, atkarībā no tā, vai vēlies par preci norēķināties nākamajā mēnesī (Indivy Go), trīs vienādos maksājumos (Indivy Slice 3) vai ilgākā laika posmā (Indivy Plan jeb nomaksa).

Indivy maksāšanas veidu noteikumi

Elastīgs risinājums individuāliem maksājumu plāniem. Maksājumi ir vienmēr skaidri un saprotami Periods 1-60 mēneši Pirkuma summa 75-10 000 EUR Pirmā iemaksa 0 EUR Apmaksas veidus piedāvājam visu banku klientiem

Indivy Go jeb rēķins ar apmaksas termiņu:

Klientam bez maksas. Nav kredīta produkts. Ļauj veikt vairākus mazus pirkumus vienā kalendārajā mēnesī pie tirgotājiem, kas ir pievienojušies Indivy Go maksāšanas veidam. Pirkuma summa ir maksājama līdz nākošā mēneša 15. datumam

Indivy Slice 3 – maksā trīs vienādos maksājumos, bez papildus maksājumiem:

Klientam vienmēr bez maksas. Nav kredīta produkts. Pirmais maksājums nākamajā mēnesī Pirkuma summa tiek apmaksāta trīs vienādos maksājumos.

Indivy Plan jeb elastīga nomaksa:

Veic apmaksu ilgākā laika posmā un sadali pirkuma summu periodā līdz 5 gadiem. Pirmais maksājums tikai pēc mēneša. Procentu likme 18 % Administrēšanas maksa 0 EUR

Gada procentu likme 25,53% ar šādiem aptuveniem nosacījumiem: līguma priekšmeta cena tūlītējai samaksai (neto cena) 1000 EUR, aizdevuma summa 1000 EUR, pirmā iemaksa 0 EUR, līguma termiņš 24 mēneši, fiksēta procentu likme 18% gadā no pirkuma summas, ikmēneša apsaimniekošanas maksa 0 EUR. Mēneša maksa 52,66 EUR. Kopējā atmaksājamā aizdevuma summa ir 1263,80 EUR.

Aizdevējs ir AS Inbank Finance (darbības atļauja Nr. 4.1-1/31, darbības vieta: Niine 11, Tallina, tālrunis 640 8080). Pirms līguma parakstīšanas rūpīgi izlasiet līguma noteikumus un nosacījumus un, ja nepieciešams, konsultējieties ar Inbank AS darbinieku vai citu speciālistu.


TF Bank nomaksa

TF Bank nomaksa palīdzēs Jums iegādāties vēlamās Upgreat preces. Pieteikties nomaksai var visi Latvijas iedzīvotāji, kuri ir vismaz 18 gadus veci un ar esošu darbavietu.

Pasūtot preces, lūdzam aizpildīt TF Bank nomaksas pieteikumu

 1. Izvēlieties preci un pievienojiet to iepirkumu grozam. 
 2. Kā maksājuma veidu izvēlieties “TF Bank nomaksa”. Pēctam tiksiet novirzīts uz TF Bank pieteikuma lapu. Aizpildiet vajadzīgo informāciju un saņemiet atbildi nekavējoties.
 3. Iepazīstaties ar līgumu
 4. Parakstiet līgumu digitāli ar kvalificētu Smart-ID 
 5. Ja esat veiksmīgi parakstījis līgumu, Jūsu pasūtījums tiks apstrādāts.

Katrs aizdevums ir finansiālas saistības. Rūpīgi apsveriet savu lēmumu – iepazīstieties ar aizdevuma līguma nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertiem.

Piedāvātais nomaksas termiņš var atšķirties no Jūsu izvēlētā –  atbildīgas aizdošanas noteikumu vai produkta nosacījumu dēļ. Lūdzam rūpīgi iepazīties ar nosacījumiem līguma projektā!

Nomaksas noteikumi un papildu informācija

 1. Pieteikties nomaksai var ja atbilstat šiem kritērijiem:
 • Vecums ne mazāks par 18 gadiem
 • Pastāvīgi un pārbaudāmi ienākumi
 • Nav kavētu maksājumu citiem kreditoriem
 • Pastāvīga dzīvesvieta Latvijā
 1. Iespējams izvēlēties nomaksas termiņu no 4 līdz 84 mēnešiem
 2. Procentu likme 9.99%
 3. Līguma noformēšanas maksa 4,99%
 4. Ikmēneša administrēšanas maksas 1.50 €
 5. Nomaksu var izmantot pirkumiem ar kopējo summu no 70 euro.

Pakalpojuma sniedzējs ir TF Bank AB Latvijas filiāle. 
Adrese: TF Bank AB Latvijas filiāle, Dēļu iela 4, LV-1004, Rīga
Telefons: 66 090 800
E-pasts: info@tfbank.lv

Reprezentatīvs piemērs: ja aizdevuma summa ir 599 € ar atmaksas termiņu 24 mēneši, maksa par līguma noslēgšanu ir 29,89 €, ikmēneša administrēšanas maksa ir 1,50 €, procentu likme ir 9,99%, gada procentu likme (GPL) ir 22,06 %, ikmēneša maksājums ir 30,52 €, savukārt aizdevuma kopējās izmaksas patērētājam ir 732,41 €.

Par piekrišanu datu apstrādei lasiet šeit.
TF Bank privātuma politika šeit.
Ar līzinga līguma vispārīgajiem noteikumiem varat iepazīties šeit.

Ko klienti saka par mums

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft ir atteicies no Internet Explorer attīstīšanas un tā atjaunināšanas, un drošības ievainojamības dēļ neiesaka izmanto šo interneta pārlūku. Internet Explorer vairs neatbalsta jaunos tīkla standartus, kā arī šis interneta risinājums šajā pārlūkā nestrādā korekti.