Privātuma noteikumi

Upgreat ir uzņēmies pienākumu aizsargāt klientu un lietotāju privātumu. Tādēļ esam sastādījuši šos privātuma politikas principus, kas apskata klientu datu vākšanu, lietošanu, izpaušanu, izplatīšanu un saglabāšanu. Mūsu darbība internetā atbilst visiem atbilstošajiem darbības un atbilstošajiem Eiropas Savienības tiesību aktiem un Latvijas Republikas likumiem. Velti nedaudz laika un iepazīsties ar mūsu privātuma principiem.

Personas datu vākšana un lietošana


Personas dati ir dati, kurus Upgreat SIA vāc, pildot ar privātpersonu noslēgtu līgumu, vai arī, lai sazinātos ar viņu. Pastāvīgā klienta personas datu vākšana var notikt šādos veidos:

  • Ievadot kontaktinformāciju (t. sk. tavs vārds, personas kods, pasta adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese, vēlamais saziņas veids) mūsu interneta vietnē vai citur (piem., veikalos)
  • Izmantojot interneta vietni no klienta konta informācijas vai no sīkdatnēm (cookies)
  • Veicot pirkumu vai pasūtījumu mūsu veikalā vai e-veikalā, saglabājot personas kontaktinformāciju vai datus par iepirkšanās izvēlēm (Upgreat SIA var lūgt konkrētās interneta lapas zonās brīvprātīgi ievadīt personas datus un personisko informāciju. Pieprasītie personas dati var saturēt vārdu, adresi, pasta indeksu, e-pasta adresi, tālruņa numuru un citus datus)
  • Iesniedzot nomaksas pieteikumu.

Citu datu vākšana


Vācam arī nepersonalizētus datus – datus, kurus nevar tieši saistīt ar vienu konkrētu personu (dzimums, vecums, valodas izvēle, atrašanās vieta). Varam vākt arī datus par vispārinātu klientu darbību mūsu veikalos un interneta vietnē. Šie dati tiek vākti un izmantoti, lai mēs varētu klientiem nosūtīt lietderīgāku informāciju un mēs varētu uzzināt, kādas interneta vietnes daļas, produkti un pakalpojumi ir visinteresantākie. Kopsavilkuma dati šajā privātuma politikā tiek uzskatīti par nepersonalizētiem datiem.

Savākto personas datu izmantošana


Ar savākto personas datu palīdzību varam informēt klientus par Upgreat SIA produktu jaunumiem, akcijām un notikumiem. Klients, kurš nevēlas būt mūsu jaunumu saņēmēju sarakstā vai saņemt paziņojumus par viņu iespējami interesējošiem produktiem, var jebkurā laikā izdzēst sevi no adresātu grupas. Savāktos datus izmantojam arī preces piegādei un pret klientu uzņemto saistību izpildei. Labākai klienta apkalpošanai Upgreat SIA var sniegt informāciju par atsevišķiem lietotājiem trešajai pusei, kas sniedz Upgreat SIA pakalpojumus, kā arī ir ar līgumu apņēmusies saglabāt sniegtās informācijas konfidencialitāti. Trešā puse ir, piemēram, mūsu partneris, kura uzdevums ir e-veikalā pārdodamo preču transports vai nomaksas pakalpojuma sniegšana.

Upgreat SIA ir personas datu pārzinis, Upgreat SIA maksājumu veikšanai nepieciešamos personas datus nosūta pilnvarotajam datu apstrādātājam Maksekeskus AS, Telia Eesti AS, Inbank AS vai Swedbank AS.

Savākto personas datu grozīšana


Klienta identifikācijai un saziņai ar viņu, savāktos personas datus var redzēt, grozīt un papildināt mūsu interneta vietnes daļā “Mana informācija”.

Personas datu aizsardzība


Upgreat SIA veic visus piesardzības pasākumus (t. sk. administratīvus, tehniskus un fiziskus pasākumus) klienta personas datu aizsardzībai. Piekļuve datu grozīšanai un apstrādei ir tikai īpaši pilnvarotām personām.

Drošība


Visi klienta personas dati, kas tiek uzzināti Upgreat SIA e-veikala apmeklēšanas un pirkumu veikšanas laikā, tiek apstrādāti kā konfidenciāla informācija. Kriptētu datu sakaru kanāls ar bankām nodrošina pirkuma veicēja personas datu un bankas rekvizītu drošību. Sākot izmantot mūsu interneta vietni vai aizpildot pastāvīgā klienta pieteikumu, esi iepazinies ar šiem principiem un noteikumiem, kā arī piekritis tiem. Paturam tiesības nepieciešamības gadījumā mainīt privātuma politikas vispārējos noteikumus, informējot par to visus pastāvīgos klientus. Par visiem jautājumiem un problēmām, kas rodas saistībā ar privātuma politiku vai datu apstrādi, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz adresi info@upgreat.lv

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft ir atteicies no Internet Explorer attīstīšanas un tā atjaunināšanas, un drošības ievainojamības dēļ neiesaka izmanto šo interneta pārlūku. Internet Explorer vairs neatbalsta jaunos tīkla standartus, kā arī šis interneta risinājums šajā pārlūkā nestrādā korekti.