Privātuma noteikumi

UPGR8 OÜ ir uzņēmies pienākumu aizsargāt klientu un lietotāju privātumu. Tādēļ esam sastādījuši šos privātuma politikas principus, kas apskata klientu datu vākšanu, lietošanu, izpaušanu, izplatīšanu un saglabāšanu. Mūsu darbība internetā atbilst visiem atbilstošajiem darbības un atbilstošajiem Eiropas Savienības tiesību aktiem un Igaunijas Republikas likumiem. Velti nedaudz laika un iepazīsties ar mūsu privātuma principiem.

Personas datu vākšana un lietošana


Personas dati ir dati, kurus UPGR8 OÜ vāc, pildot ar privātpersonu noslēgtu līgumu, vai arī, lai sazinātos ar viņu.
Pastāvīgā klienta personas datu vākšana var notikt šādos veidos:

  • kontaktandmete (sh sinu nimi, isikukood, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel meie veebisaidil või mujal (näit. kauplused)
  • veebisaidi kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu
  • ostu või tellimuse sooritamisel meie poes või e-poes isiku kontaktandmete või ostueelistusi puudutavate andmete talletamisel (UPGR8 OÜ võib paluda teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid)
  • järelmaksutaotluse esitamisel.

Citu datu vākšana


Vācam arī nepersonalizētus datus – datus, kurus nevar tieši saistīt ar vienu konkrētu personu (dzimums, vecums, valodas izvēle, atrašanās vieta). Varam vākt arī datus par vispārinātu klientu darbību mūsu veikalos un interneta vietnē. Šie dati tiek vākti un izmantoti, lai mēs varētu klientiem nosūtīt lietderīgāku informāciju un mēs varētu uzzināt, kādas interneta vietnes daļas, produkti un pakalpojumi ir visinteresantākie. Kopsavilkuma dati šajā privātuma politikā tiek uzskatīti par nepersonalizētiem datiem.

Savākto personas datu izmantošana


Ar savākto personas datu palīdzību varam informēt klientus par UPGR8 OÜ produktu jaunumiem, akcijām un notikumiem. Klients, kurš nevēlas būt mūsu jaunumu saņēmēju sarakstā vai saņemt paziņojumus par viņu iespējami interesējošiem produktiem, var jebkurā laikā izdzēst sevi no adresātu grupas. Savāktos datus izmantojam arī preces piegādei un pret klientu uzņemto saistību izpildei.
Labākai klienta apkalpošanai UPGR8 OÜ var sniegt informāciju par atsevišķiem lietotājiem trešajai pusei, kas sniedz UPGR8 OÜ pakalpojumus, kā arī ir ar līgumu apņēmusies saglabāt sniegtās informācijas konfidencialitāti. Trešā puse ir, piemēram, mūsu partneris, kura uzdevums ir e-veikalā pārdodamo preču transports vai nomaksas pakalpojuma sniegšana.

UPGR8 OÜ-l on isikuandmete vastutav töötleja, UPGR8 OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le, Telia Eesti AS’ile, Inbank AS, TF Bank AB Eesti filiaal, ESTO AS või Swedbank AS’ile.

Savākto personas datu grozīšana


Kliendi tuvastamiseks ja temaga kontakteerumiseks kogutud isikuandmeid on võimalik näha, muuta ja täiendada meie veebisaidil „Arveldusandmed“ alas.

Personas datu aizsardzība


UPGR8 OÜ veic visus piesardzības pasākumus (t. sk. administratīvus, tehniskus un fiziskus pasākumus) klienta personas datu aizsardzībai. Piekļuve datu grozīšanai un apstrādei ir tikai īpaši pilnvarotām personām.

Drošība


Visi klienta personas dati, kas tiek uzzināti UPGR8 OÜ e-veikala apmeklēšanas un pirkumu veikšanas laikā, tiek apstrādāti kā konfidenciāla informācija. Kriptētu datu sakaru kanāls ar bankām nodrošina pirkuma veicēja personas datu un bankas rekvizītu drošību.

Privātuma politikas nosacījumi un grozījumi
Sākot izmantot mūsu interneta vietni vai aizpildot pastāvīgā klienta pieteikumu, esi iepazinies ar šiem principiem un noteikumiem, kā arī piekritis tiem. Paturam tiesības nepieciešamības gadījumā mainīt privātuma politikas vispārējos noteikumus, informējot par to visus pastāvīgos klientus.
Par visiem jautājumiem un problēmām, kas rodas saistībā ar privātuma politiku vai datu apstrādi, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz adresi info@upgreat.ee

Ko klienti saka par mums

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft ir atteicies no Internet Explorer attīstīšanas un tā atjaunināšanas, un drošības ievainojamības dēļ neiesaka izmanto šo interneta pārlūku. Internet Explorer vairs neatbalsta jaunos tīkla standartus, kā arī šis interneta risinājums šajā pārlūkā nestrādā korekti.