Ko iesākt ar savu veco telefonu?

Ja nolēmāt iegādāties jaunu telefonu, nelieciet veco ierīci atvilktnē, lai aizmirstu par to uz visiem laikiem. Ja telefons joprojām ir darba kārtībā, varat to atdot draugam vai radiniekam, vai arī pārdot oficiālam servisam, piemēram, UPGREAT Taču, pirms atdodat ierīci kādam citam, neaizmirstiet pārsūtīt visus savus datus uz jaunu ierīci un pēc tam atiestatīt vecajā tālrunī rūpnīcas iestatījumus.

Ja tālrunis vairs nedarbojas, Jums joprojām ir daudz iespēju – utilizēt vai saņemt atlaidi, pērkot jaunu tālruni – ir daudz veidu, kā izmantot veco tālruni sava, citu cilvēku vai vides labā.

Pārdod savu veco telefonu

Pārdodiet savu veco ierīci UPGREAT, un Jums samaksās naudu ar bankas pārskaitījumu 48 stundu laikā.

Jūs varat atnest savu lietotu, bet strādājošu planšetdatoru, tālruni vai datoru uz mūsu veikaliem vai izmantot mūsu tiešsaistes ierīču izpirkšanas rīku.

Tiešsaistes izpirkšana ir ļoti vienkārša, viss, kas Jums jādara, ir jāveic 4 vienkāršas darbības tiešsaistes kalkulatorā: UPGREAT ierīču izpirkšana.

Apmeklējiet mūsu blogu, kurā mēs dalāmies ar informāciju un jaunumiem. Atrodiet mūs @ upgreat.lv

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu kampaņām, vienkārši atzīmējiet mūsu Facebook lapu un sekojiet mums Instagram

Eelmine postitus

Kādēļ ir vērts apsvērt lietotu Apple iekārtu iegādi?

Järgmine postitus

Vai ir vērts iegādāties atjaunotu iPhone?

Ko klienti saka par mums

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft ir atteicies no Internet Explorer attīstīšanas un tā atjaunināšanas, un drošības ievainojamības dēļ neiesaka izmanto šo interneta pārlūku. Internet Explorer vairs neatbalsta jaunos tīkla standartus, kā arī šis interneta risinājums šajā pārlūkā nestrādā korekti.