UPGR8 – mūsu stāsts

Sākām Apple apkopes centrā, kurā ikdienas pieredze rādīja, ka pat ļoti veci Mac un iPhone joprojām bija lieliskā stāvoklī. Redzējām, cik ilgi kalpo kvalitatīvās Apple iekārtas. Katrs modelis ir pilns inovāciju un mūsdienīgas tehnikas, kas strādā un ir uzticama arī pēc daudziem gadiem.

Tādēļ mums radās vēlme Apple produktus par labāku cenu, bet ar to pašu Apple kvalitāti, padarīt pieejamus vairāk cilvēkiem, lai visi varētu priecāties par Apple iekārtām. Sadarbojoties ar Valge Klaar pieredzi, izveidojām uzņēmumu UPGR8 OÜ, kas nodarbojas ar Apple iekārtu pirkšanu, pārdošanu un atjaunošanu, par ko saņēmām arī atzinību Certified by Valge Klaar.


Izmantojot īstās Apple rezerves daļas un remonta līdzekļus, ikviena Apple iekārta var iegūt jaunu dzīvi un iespēju padarīt laimīgus vairākus lietotājus. Elektronika tiek izmantota atkārtoti un daba saka paldies.

Pat ar mūsdienu tehnoloģijām nav iespējama 100 % atkārtota izmantošana. Katrai pārstrādei nepieciešama papildu enerģija un dabas resursi. Mainot savu Apple iekārtu pie mums, palīdzēsi saudzēt dabu un padarīsi pasauli labāku. Mēs sniegsim tai jaunu dzīvi, kā arī defektīvās daļas utilizēsim videi draudzīgi.

Nāc un veic savai iekārtai Upgreat!

Eelmine postitus

Klienti par atkārtoti izmantotām iekārtām

Järgmine postitus

Lietots iPhone vai Mac ir laba alternatīva jaunai iekārtai

Ko klienti saka par mums

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft ir atteicies no Internet Explorer attīstīšanas un tā atjaunināšanas, un drošības ievainojamības dēļ neiesaka izmanto šo interneta pārlūku. Internet Explorer vairs neatbalsta jaunos tīkla standartus, kā arī šis interneta risinājums šajā pārlūkā nestrādā korekti.