Lietots iPhone vai Mac ir laba alternatīva jaunai iekārtai

Gan jauns tālrunis, gan dators ir lieli izdevumi, tādēļ katram lēmumam jābūt ļoti rūpīgi pārdomātam. Ja budžets ir ierobežots, bet vēlamā operētājsistēma ir iOS vai MacOS, izvēle samazinās vēl vairāk. Apskatīsim tuvāk, kādēļ šādā situācijā ir prātīgi skatīties uz lietotām Apple iekārtām.

Apple iPhone

Katram tālrunim ir vairāki būtiski faktori, uz kuriem cilvēki parasti skatās – akumulatora darbības ilgums, ekrāna kvalitāte un kameras. Taču papildus šiem trim bieži aizmirst par daudz būtiskāku – cik ilgi telefonam ir atbalsts. Viena no lielākajām Apple iPhone priekšrocībām, salīdzinājumā ar Android iekārtām, ir ilgstošais programmatūras atbalsts – Apple visus savus iPhone atbalsta vismaz piecus gadus, bet Android radītājs Google sola tikai trīs.

Tādēļ pat pagājušajā gadā iznācis iPhone ir labāka investīcija nekā šogad iznākusi Android iekārta. Tādēļ var droši skatīties uz lietotiem Apple telefoniem ar pārbaudītu kvalitāti, kas ir iznākuši 2018. gadā vai vēlāk. Tās var būt iPhone XS, iPhone 11 un iPhone 12 sērijas iekārtas – iegādājoties lietotu, bet pārbaudītas kvalitātes iPhone, šajā gadījumā var saņemt tikpat ilgu garantēto kalpošanas laiku kā jaunākajam Android – trīs gadus.

Piemēram, Valge Klaar sertificētais partneris UPGR8 garantē, ka lietota Apple viedtālruņa akumulators ir ar vismaz 90 procentu ietilpību vai ir nomainīts pret jaunu Valge Klaar servisa centrā. Uzņēmums papildus piedāvā viena gada garantijas periodu – lietotu iekārtu gadījumā tas ir gandrīz neredzēti. Tāpat UPGR8 piedāvā par līdz 40 procentiem labāku cenu, salīdzinājumā ar jaunu iekārtu, un garantē, ka ekrāns, uztveršanas zonas funkcionalitāte un visas audiosistēmas strādā korekti.

Lai precīzāk noskaidrotu, kādā stāvoklī ir viens vai otrs telefons, UPGR8 izmanto pakāpju novērtēšanas sistēmu, kur A norāda jaunai iekārtai līdzvērtīgu stāvokli, B – bez nevienas pamanāmas lietotas iekārtas pazīmes un C gadījumā var būt minimāli mikroskrāpējumi. Tas garantē, ka ikviens cilvēks saņems kārtīgu un kvalitatīvu iekārtu.

Vislielākā priekšrocība iegādei no sertificēta partnera noteikti ir vienkāršums un iepirkšanās komforts – nekas nav jāmeklē forumos vai jāuztraucas par tikšanos ar svešiniekiem.

Apple MacBook

Datoru gadījumā diemžēl nav tik vienkārši – izvēloties klēpjdatoru, jārēķinās ne tikai ar iekārtas vecumu, bet arī ar vēlmēm attiecībā uz tā jaudu. Ko precīzi plāno darīt ar iekārtu? Atkarībā no tā ir jāizvēlas iekārta ar piemērotu aparatūru. Vienkāršākiem darbiem, interneta pārlūkošanai un video baudīšanai būs piemērots arī vienkāršākais MacBook Air, bet, ja iekārtai būtu jātiek galā arī ar video apstrādi, koda veidošanu vai pat video spēlēm, tad pamata izvēle varētu būt MacBook Pro.

Lietotu Apple klēpjdatoru gadījumā ir tāds pats kvalitātes kontroles noteikums kā iPhone gadījumā – vismaz 95 procentu akumulatora ietilpība, kā arī viena gada garantijas periods. Tā kā visas UPGR8 iekārtas ir pārbaudījuši sertificēti Apple tehniķi, vari būt pārliecināts, ka ikviens iegādātais klēpjdators strādā kā jauns un viena gada garantijas periods tikai apstiprina šo pārliecības sajūtu.

Gan viedtālruņu, gan klēpjdatoru gadījumā ir spēkā arī 14 dienu atgriešanas tiesības – ikvienam pircējam internetā iegādātu iekārtu, ja ir vēlēšanās, ir iespējams nodot atpakaļ vai mainīt. Iegādājoties lietotu tehniku no privātpersonām, šādas iespējas un daudzu citu ērtību nav.

Tādi uzņēmumi kā UPGR8 atvieglo daudzu cilvēku dzīvi – ar mazāku budžetu var iegādāties tikpat drošu Apple iekārtu ar sertificētu kvalitātes kontroli, vai tas būtu viedtālrunis vai klēpjdators. Garantija, 14 dienu nodošanas atpakaļ tiesības un garantēta akumulatora kalpošanas kvalitāte padara lietotas Apple iekārtas izvēli un pirkšanu vēl vieglāku, un UPGR8, sadarbojoties ar Valge Klaar, to nodrošina.

Eelmine postitus

UPGR8 – mūsu stāsts

Järgmine postitus

Kādēļ ir vērts apsvērt lietotu Apple iekārtu iegādi?

Ko klienti saka par mums

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft ir atteicies no Internet Explorer attīstīšanas un tā atjaunināšanas, un drošības ievainojamības dēļ neiesaka izmanto šo interneta pārlūku. Internet Explorer vairs neatbalsta jaunos tīkla standartus, kā arī šis interneta risinājums šajā pārlūkā nestrādā korekti.