Klienti par atkārtoti izmantotām iekārtām

Lauri Põld – Atzīme 4,5

“Esmu pircis daudz lietotu iekārtu atkārtotajā tirgū”.

Pērkot iekārtu UPGR8, varu būt pārliecināts, ka šī ir tehniķu pārbaudīta un testēta iekārta, līdz ar to varu pārliecināties par produkta priekšzīmīgu stāvokli. Pērkot no privātpersonām, nekad nezini, kādas slēptas kļūdas var parādīties, tādēļ esmu ar mieru maksāt vairāk par sirdsmieru.

Atkārtoti lietota Apple iekārta parasti ir laba izvēle, jo gadu gaitā esmu pārliecinājies par Apple produktu izturību, kā arī risks līdz ar to ir mazāks. Un, protams, jāpiemin arī lietota produkta labā cenas-kvalitātes attiecība, kā arī iekārtas kopējie izdevumi gadu griezumā ir būtiski mazāki (īpaši tad, ja kaut kad iekārtu pārdošu, jo Apple produkti ļoti labi uztur savu cenu).

Risks ir slēptas kļūdas un, protams, litija akumulatoru dabīgā ietilpības samazināšanās, bet, par laimi, akumulatoru, ja nepieciešams, var nomainīt oficiālajā servisā.”

Olivia P – Atzīme 5

“Lietotu Apple iekārtu novirzīšana atkārtotā apritē ir ļoti apsveicama – īpaši, ja skatās no vides aspekta.

Arī lietotāji, kuriem nav svarīgi izņemt jaunu tālruni no plēves, var iegādāties telefonu vai klēpjdatoru ar ļoti labu cenas-kvalitātes attiecību.

Ar savu otrās rokas iPhone esmu ļoti apmierināta – telefons ir jaudīgs un zinu, ka esmu pieņēmusi videi draudzīgu izvēli.”

Kaspar L – Atzīme 4

“Atjaunotu iPhone 7 esmu lietojis gandrīz divus gadus, tā bija arī mana pirmā Apple iekārta. Esmu bijis ļoti skeptisks, īpaši par Apple cenas – tehnisko rādītāju attiecību, salīdzinājumā ar Android iekārtām. Bet iPhone 7 ir mainījis manu viedokli un viedtālrunis ļoti labi dara to, kam tas ir paredzams.”

Kairy K – Atzīme 4,5  

“Izmantoju Apple iekārtas un to dara arī mani bērni. Tā kā Family Sharing ļauj labi pārvaldīt visas ģimenes iekārtas, esmu tās iegādājies arī bērniem. Jauna cena ir diezgan liela, īpaši, ja ņem vērā pusaudžu zēnu spēku telefonu nenomest zemē. Lietotās iekārtas bērniem ir šo problēmu man atrisinājušas būtiski lētāk.”

Rainer Ross – Atzīme 4,5

“4.5, skaistuma kļūdas ir bijušas, bet tas arī viss un tas ir ok. 


Jāsaka, ka cenas starpība, salīdzinājumā ar pilnībā jaunu iekārtu, ir vērā ņemama un jūtama, un, ja lietots produkts ir testēts oficiālā vietā, ir drošāka sajūta iegādāties arī “otro roku” iekārtu. “

Eelmine postitus

Kādēļ ir gudrāk iegādāties lietotu, bet pārbaudītu Apple iPhone vai Mac

Järgmine postitus

UPGR8 – mūsu stāsts

Ko klienti saka par mums

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft ir atteicies no Internet Explorer attīstīšanas un tā atjaunināšanas, un drošības ievainojamības dēļ neiesaka izmanto šo interneta pārlūku. Internet Explorer vairs neatbalsta jaunos tīkla standartus, kā arī šis interneta risinājums šajā pārlūkā nestrādā korekti.