Kādēļ ir vērts apsvērt lietotu Apple iekārtu iegādi?

Vai zini, kas mainās pasaulē, ja jaunā telefona vai datora vietā iegādājies lietotu produktu? Gaiss paliek tīrāks un nauda makā, savukārt kvalitātes ziņā neko nezaudē! Kā tā?

Katras tehnikas iekārtas ražošanai tiek patērēta enerģija, un, jo jaudīgāka ir elektronika, jo vairāk tās patērē. Saskaņā ar Eiropas standartiem, katrai elektroniku ražojošai rūpnīcai un produktam ir zināma CO2 emisiju ietekme galvenokārt caur diviem faktoriem: ražošana un piegāde līdz klientam. Piemēram, viena jauna viedtālruņa izgatavošanas dēļ gaisā izlaiž vidēji 20-40 kg CO2. Ražojot klēpjdatorus, šis numurs ir pat 10 reizes lielāks, 250-450 kg.

Izlemjot par labu atkārtotai izmantošana, šāds piesārņojums izpaliek, jo, izmantojot iekārtu atkārtoti, tās vietā nav jāražo jauna. Bonuss ir arī tas, ka atkārtoti izmantojama produkta cena ir zemāka, bet elektronika ir līdzvērtīga jaunai!

Upgreat iepērk lietotas iekārtas, atjauno un atrod jaunu īpašnieku

Visi produkti, kas tiek pārdot Upgreat (interneta) veikalā, tiek iepriekš rūpīgi pārbaudīti pat piecos posmos. Tehniķi veic līdz pēdējai sīkākajai detaļai iekārtas tehnisko un arī vizuālo pārbaudi, kurai, ja nepieciešams, seko remonts, izmantojot oriģinālās detaļas. Ar kritisku skatu apskata un pārbauda gan telefonu un datoru izskatu, gan arī funkcionalitāti. Papildus tehniķi veic programmatūras diagnostiku, iztīra un apkopj iekārtu. Tehniķi arī atsevišķi pārbauda, vai iekārta nav bloķēta vai melnajā sarakstā, lai tajā būtu tikai oriģinālās detaļas un tai nebūtu šķidrumu radītu bojājumu.

Šķidrumu radīti bojājumi ir pamanāmi divos veidos: Apple iekārtām ir sensori, kas, saskaroties ar šķidrumu, maina krāsu. Taču dažreiz šķidruma pēdas parādās tikai uz elektronikas plāksnes un šķietami viss strādā, taču šādu iekārtu Upgreat nenovirza pārdošanai, jo šķidruma radīts bojājums ir viltīgs – tas var sākt ietekmēt iekārtu pēc vienas dienas vai tikai pēc 1 gada.

Tiek piešķirta arī garantija

Pēc darbu beigām iekārtas tiek pārbaudītas, lai viss strādātu, kā nepieciešams. Upgreat pārdodamajai iekārtai jāatbilst klienta gaidām un varbūt pat jāpārspēj tās! Vēl vairāk, klientiem nav jābaidās, ka pēc lietotas iekārtas iegādes un kādas problēmas parādīšanās viņi tiks pamesti vieni savās raizēs. Upgreat klientam piešķir 1 gada garantiju. Pasūtot interneta veikalā, atpērkam iekārtu vai problēmu gadījumā nomainām 14 dienu laikā. Garantija nav spēkā akumulatoram, bet akumulatoram nav garantijas arī tad, ja iegādājas jaunu iekārtu.

Upgreat savās iekārtās bieži izmanto jaunus, mainītus oriģinālos akumulatorus, vai arī klientam pasaka precīzi, kādā stāvoklī šobrīd ir lietota akumulatora ietilpība. Līdz ar to darījumi ir godīgi un caurspīdīgi, un arī klienti ir apmierināti – pat 9 no 10 ir apmierināti ar Upgreat pārdoto iekārtu izskatu un tehnisko stāvokli!

Vai varu pārdot savu veco iekārtu Upgreat?

Upgreat pārdotās iekārtas pārsvarā nāk no divām vietām – sadarbības partneriem un pašiem klientiem. Sadarbojas ar Valge Klaar un iDeal zīmoliem gan Igaunijā un Latvijā, gan Somijā. Iekārtas tiek atpirktas arī no parastajiem klientiem. Par lietotu Apple iekārtu Upgreat piedāvā klientam naudu 48h laikā un iekārtu var nosūtīt Upgreat, izmantojot Smartpost vai Omniva visā Igaunijā. Lasi vairāk par atpirkšanu Iekārtu atpirkšana

Atkārtotā lietošanā nododamus tālruņus un datorus piedāvājošais Upgreat savu darbību uzsāka 2020. gadu beigās. Pusgada darbības lakā ir atrasti jauni īpašnieki jau vairākiem tūkstošiem iekārtu, kas ir ļāvis ietaupīt vairāk nekā 500 000 kg CO2 emisiju.

Iepazīsties ar Upgreat piedāvāto interneta veikalā www.upgreat.lv vai apmeklē veikalu Riga,SAGA T/C Biķeru iela 4, Dreiliņi, Riga, Latvia

Eelmine postitus

Lietots iPhone vai Mac ir laba alternatīva jaunai iekārtai

Järgmine postitus

Ko iesākt ar savu veco telefonu?

Ko klienti saka par mums

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft ir atteicies no Internet Explorer attīstīšanas un tā atjaunināšanas, un drošības ievainojamības dēļ neiesaka izmanto šo interneta pārlūku. Internet Explorer vairs neatbalsta jaunos tīkla standartus, kā arī šis interneta risinājums šajā pārlūkā nestrādā korekti.