Ko nozīmē – atjaunots iPhone?

iPhone, kuru dēvē par “lietotu iPhone ar garantiju” vai “atjaunotu iPhone”, ir Apple viedtālrunis, kas ir pilnībā atjaunots līdz darba stāvoklim pēc tam, kad tas ir ticis lietots vai izmantots kā demonstrācijas modelis.

Lietotus iPhone varēja atgriezt nelielas tehniskas kļūmes dēļ vai vienkārši tāpēc, ka īpašnieks nolēma tos apmainīt un saņemt atlaidi jaunākam modelim.

Neatkarīgi no tā, kāpēc iPhone tiek pārdots kā atjaunots, varat būt drošs, ka ierīce būs pilnīgā darba kārtībā, tāpat kā tās jaunie analogi. Visiem atjaunotajiem Apple produktiem, ja tos iegādājaties no uzticama avota, tiek veikta pilnīga analīze, tostarp aparatūras un programmatūras testēšana un visu komponentu rūpīga pārbaude.

Pilnīgas analīzes laikā, visiem atjaunotajiem tālruņiem tiek piešķirts noteiktas kategorijas vērtējums, kas atspoguļo to ārējo stāvokli. Tā kā nav universāla novērtēšanas standarta, tomēr labāk pirms pirkšanas ierīci pārbaudīt pašam.

Bet ierasti, pakāpes svārstās no A līdz D un tiek iedalītas šādi:

  • A kategorija: ierīces stāvoklis ir gandrīz kā jauns. Sliktākajā gadījumā uz tā var atrast pavisam nelielas lietošanas pēdas.
  • B kategorija: iespējami daži skrāpējumi, varbūt daži nelieli iespiedumi uz korpusa, taču nekas būtisks, kas ietekmētu ierīces izskatu.
  • C kategorija: atjaunotiem tālruņiem, kas novērtēti ar “C”, būs līdz pat pieciem defektiem, un varēs manīt, ka ierīces ir lietotas.
  • D kategorija: atjaunotam “D” klases tālrunim var būt lietošanas pēdas un tehniski defekti, kas neietekmē ierīces pamatfunkcijas. Tehniskos trūkumus kompensē šīs kategorijas cena- tā ir viszemākā.

Visu, kas Jums jāzina par atjaunotajiem tālruņiem, varat izlasīt mūsu nākamajā rakstā “Kas jāpatur prātā, pērkot atjaunotu tālruni?”

Apmeklējiet mūsu blogu, kurā mēs dalāmies ar informāciju un jaunumiem. Atrodiet mūs @ upgreat.lv

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu kampaņām, vienkārši atzīmējiet mūsu Facebook lapu un sekojiet mums Instagram

Eelmine postitus

Kas jāpatur prātā, pērkot atjaunotu telefonu?

Järgmine postitus

Kā ietaupīt naudu, pērkot viedtālruni?

Ko klienti saka par mums

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft ir atteicies no Internet Explorer attīstīšanas un tā atjaunināšanas, un drošības ievainojamības dēļ neiesaka izmanto šo interneta pārlūku. Internet Explorer vairs neatbalsta jaunos tīkla standartus, kā arī šis interneta risinājums šajā pārlūkā nestrādā korekti.