Kā ietaupīt naudu, pērkot viedtālruni?

Nav iespējams noliegt faktu, ka viedtālruņi ir dārgi – jaunāko vadošo modeļu cenas pārsniedz 1500 eiro. iPhone nav izņēmums un ir slavens ar savu dārdzību, kas bieži vien attur pircējus no pirkuma un novirza uz lētāka tālruņa, uz Android bāzes, iegādi.

Tomēr tiem, kas vēlas iegādāties iPhone, ir vēl viena iespēja: atjaunotie telefoni. Pastāv maldīgs priekšstats, ka “atjaunots iPhone” nozīmē, ka tas ir kaut kādā veidā bojāts vai tam ir tehniskas nepilnības salīdzinājumā ar jaunu tālruni, taču tas tā nav. Patiesībā, bieži vien šādā veidā ir iespējams iegādāties gandrīz jaunu ierīci, neizmantojot bankas palīdzību.

Vai ir droši iegādāties atjaunotu tālruni?

Ja Jūs pērkat ierīci no pārbaudīta pārdevēja, atjaunota tālruņa pirkšana ir pilnīgi droša. Lielākajai daļai atjaunoto tālruņu ir garantija, tāpēc Jūs būsiet aizsargāts, ja kaut kas noies greizi. Taču nekad neaizmirstiet pārbaudīt, vai ierīcei ir garantija, pirms to iegādājaties.

UPGREAT mēs iesakām tikai kvalitatīvus atjaunotus telefonus, kas ir izturējuši tādas pašas kvalitātes pārbaudes kā jaunām ierīcēm. Aplūkojiet mūsu labākos atjaunoto tālruņu piedāvājumus.

Mēs izstāstīsim visu, kas Jums jāzina par mazlietotajiem iPhone tālruņiem mūsu nākamajā rakstā: “Ko nozīmē – atjaunots iPhone?”

Apmeklējiet mūsu blogu, kurā mēs dalāmies ar informāciju un jaunumiem. Atrodiet mūs @ upgreat.lv

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu kampaņām, vienkārši atzīmējiet mūsu Facebook lapu un sekojiet mums Instagram

Eelmine postitus

Ko nozīmē – atjaunots iPhone?

Järgmine postitus

Kādu datoru izvēlēties skolēnam?

Ko klienti saka par mums

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft ir atteicies no Internet Explorer attīstīšanas un tā atjaunināšanas, un drošības ievainojamības dēļ neiesaka izmanto šo interneta pārlūku. Internet Explorer vairs neatbalsta jaunos tīkla standartus, kā arī šis interneta risinājums šajā pārlūkā nestrādā korekti.