Kādēļ ir gudrāk iegādāties lietotu, bet pārbaudītu Apple iPhone vai Mac

Šeit ir 6 labi iemesli, kādēļ lietotu Apple iekārtu iegādāties tieši UPGR8 e-veikalā, Certified by Valge Klaar

1. Labāka cena

Protams, viens no lielākajiem iemesliem, kādēļ iegādāties lietotu Apple iekārtu, ir cena. Atkarībā no modeļa un stāvokļa, līdzvērtīgu iPhone vai Mac var iegādāties par līdz 40 % labāku cenu. Komplektā ir Apple lādētājs un adapteris, kā arī jauns akumulators, kas vien komplekta vērtību padara par gandrīz 100 eiro labāku, nekā iegādājoties jaunu.

2. Pārbaudīta kvalitāte

Visas mūsu pārdotās iekārtas ir pārbaudījuši sertificēti Apple tehniķi. Akumulators ir ar nodrošinātu kvalitāti, vismaz 95 % ietilpību, vai arī nomainīts pret jaunu ar Apple Premium Service Provider novērtētā Valge Klaar Servisa centrā.

3. 1 gada garantija

Mūsu pārdotās iekārtas saņem 1 gada garantiju. Nodrošinot iekārtām kvalitāti, nekad nevari būt pārliecināts, ka tehnikai nebūs bojājumu. Viena gada garantija nodrošina aizsardzību pret tehniskajām raizēm. Lielākajā daļā gadījumu nomainām iekārtu, nodrošinot ātru un nesāpīgu remonta procesu.

4. Atkārtota lietošana saudzē dabu

Atzīstot iekārtu par mirušu, tās vietā tiek ražota jauna. Ikvienas iekārtas ražošana rada daudz CO2. Jo ilgāks ir iekārtas kalpošanas laiks, jo saudzīgāka tā ir pret dabu. Atkārtota lietošana un elektronikas prasībām atbilstoša utilizēšana ļauj jaunas iekārtas ražot, izmantojot mazāk dabas resursu. Šādi ikvienas iekārtas atkārtota lietošana un tās vēlāka utilizācija ir dubultvērtīga dabai un ietaupa ievērojamu CO2 emisiju daļu

5. Droša iepirkšanās vieta un 14 dienu nodošanas atpakaļ tiesības

UPGR8 OÜ atbild un nodrošina klientu apkalpošanu atbilstoši likumam. Šobrīd fiziska veikala nav, tādēļ visiem pirkumiem elektroniskajos kanālos ir 14 dienu nodošanas atpakaļ tiesības. Ja neesi apmierināts ar saņemto iekārtu, vari to nosūtīt mums atpakaļ. Ja Tavs vērtējums atšķiras no mūsu stāvokļa vērtējuma (A, B, C), nosūti iekārtu mums atpakaļ. Izvēlies jaunu, vai arī mēs pārskaitīsim naudu atpakaļ.

6. Apple standartiem atbilstoša apkalpošana

UPGR8 OÜ, Certified by Valge Klaar atbildība pret klientiem ir Apple servisam atbilstoša. Atbildēsim uz Jūsu vēlmēm operatīvi un mūsu pēcpārdošanas apkalpošana ir hussle-free. Garantijas kārtībā lielāko daļu iekārtu mainām, to remontēšanas vietā. Iegādājoties aizsargstikliņu, to uzstādīs Apple sertificēts tehniķis.

Järgmine postitus

Klienti par atkārtoti izmantotām iekārtām

Ko klienti saka par mums

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft ir atteicies no Internet Explorer attīstīšanas un tā atjaunināšanas, un drošības ievainojamības dēļ neiesaka izmanto šo interneta pārlūku. Internet Explorer vairs neatbalsta jaunos tīkla standartus, kā arī šis interneta risinājums šajā pārlūkā nestrādā korekti.