Kādu datoru izvēlēties skolēnam?

Skolas gada sākumā daudziem bērnu vecākiem rodas jautājums, kādu datoru bērnam iegādāties. Ja jaunas iekārtas cena šķiet pārāk augsta, ir vērts paskatīties kvalitatīvu, lietotu datoru virzienā.

No zināma vecuma dators kļūst par nepieciešamu darbarīku skolas uzdevumu veikšanai. Datora lietošana bērnam jau no mazotnes māca atbildību un būtiskas digitālās prasmes.

Laba izvēle skolēnam ir Mac dators – to ir vienkārši izmantot un vecākiem ir viegli uzmanīt, ko bērns datorā dara.

 

Ieteikumi atbilstoši vecumam

Lietotu Apple datoru cenas Upgreat veikalā sākas no 200+ eiro un sasniedz 3000+ eiro. Sniedzam datoru ieteikumus atbilstoši bērna vecumam:

Dators sākumskolas skolēnam. Šajā vecumā bērnam parasti vēl nav nepieciešams dators skolas uzdevumu veikšanai, bet viņš pirmo reizi iepazīst aizraujošo digitālo pasauli. Būtu labi, ja bērns varētu datoru atklāt patstāvīgi, piemēram, montējot attēlus vai sērfojot internetā. Kā pirmais dators labi būtu piemērots, piemēram, MacBook Air 2017

Dators pamatskolas skolēnam. Pamatskolas skolēnam dators nepieciešams skolas darbiem un dažādiem projektiem. Dators nepieciešams arī saziņai, dalībai tiešsaistes stundās, video veidošanai vai kādas aizraujošas spēles apgūšanai. Tādēļ datorā jābūt izplatītākajām teksta apstrādes programmām, kā arī datora procesoram un atmiņai jābūt pietiekami jaudīgai. Pusaudža vajadzības līdz ģimnāzijas beigām apmierinās, piemēram, MacBook Pro 2017 Retina.

Ģimnāzijas skolēna dators. Põhimõtteliselt on nõuded arvutile samad, sest seda kasutatakse veelgi enam koolitöödeks. Principā prasības datoram ir tās pašas, jo to vēl vairāk izmanto skolas darbiem. Tomēr svarīgs kļūst datora svars un izmērs, jo tas ir jāņem līdzi uz skolu. Šos nosacījumus labi izpildīs MacBook Air 2019 Retina, kuru vēlāk noteikti varēs izmantot arī studējot augstskolā.

Kvalitatīvs dators saglabā savu cenu

Kvalitatīva datora priekšrocība ir spēja labāk uzturēt savu cenu – pārdodot lietotu Mac datoru, tā cena, salīdzinājumā ar jaunu preci, nesamazinās tik ātri. Apple arvutite puhul saab välja tuua, et nende moraalne vananemiskiirus on samuti aeglasem. Apple datoru gadījumā var izcelt, ka arī to morālās novecošanās ātrums ir lēnāks. Ja parasti 10 gadus vecs dators jau ir t. s. ūnikums, tad tikpat vecs Mac savu darbu joprojām veic čakli un ar savu lēnumu neliek nosirmot tā lietotājam.

Papildus lietotas iekārtas iegāde atbalsta zaļu un uz mazāku patēriņu vērstu domāšanas veidu, jo katras jaunas tehnikas iekārtas ražošana gaisā izlaiž daudz oglekļa kilogramu. Tādēļ, ja lietots dators, kurš joprojām ir pilnībā darba kārtībā un gatavs darbam, tiek izmantots vēl vairākus gadus, kādā rūpnīcā paliek nesaražota jauna iekārta tā vietā un nerodas klimatu sildošās siltumnīcas gāzes.

Kā iegādāties lietotu datoru?

Lietota Mac iegāde Upgreat veikalā ir pilnībā droša. Var nākt izvēlēties datoru salonā, interneta veikalā iepatikušos iekārtu var pasūtīt apskatei salonā vai nopirkt uzņēmuma interneta veikalā, no kura dators tiks nosūtīts uz klienta izvēlēto pakomātu bez maksas.

Visus Upgreat pārdotos Mac datorus ir tehniski pārbaudījuši un iztīrījuši Apple sertificēti tehniķi. Tur noteikti neatradīsies iepriekšējā lietotāja programmas vai paroles. Vizuāli datori ir korekti un izskatās līdzvērtīgi jauniem. Principā pircējs saņem tādu pašu iekārtu, kādu būtu saņēmis, ja pirms dažiem gadiem to iegādātos jaunu. Vienkārši cena ir izdevīgāka un dators vairs nav ražotāja iepakojumā.

Privātpersonu veiktiem pirkumiem Upgreat piešķir 2 gadu garantiju. Biznesa klientiem ir viena gada garantija, tāpat kā pērkot jaunu iekārtu. Uzņēmums bija pirmais Igaunijā, kurš lietotām Apple iekārtām piešķīra tikpat ilgu garantiju kā būtu tad, ja tās iegādātos jaunas. Lasi vairāk par Upgreat garantiju šeit. Samazina ekoloģisko pēdas nospiedumu, vienlaikus neatsakoties no kvalitātes! Atrodi savam skolēnam uzticamu, ērtu un attīstošu Mac datoru mūsu piedāvājumā! Iepazīsties ar piedāvājumu šeit: www.upgreat.lv

Eelmine postitus

Kā ietaupīt naudu, pērkot viedtālruni?

Järgmine postitus

iPhone programmatūras atbalsts: Kas Jums būtu jāzina

Ko klienti saka par mums

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft ir atteicies no Internet Explorer attīstīšanas un tā atjaunināšanas, un drošības ievainojamības dēļ neiesaka izmanto šo interneta pārlūku. Internet Explorer vairs neatbalsta jaunos tīkla standartus, kā arī šis interneta risinājums šajā pārlūkā nestrādā korekti.