iPhone programmatūras atbalsts: Kas Jums būtu jāzina

Pastāvīgi mainīgajā tehnoloģiju pasaulē viens no aspektiem, kas rada bažas iPhone lietotājiem, ir viņu iecienīto ierīču programmatūras atbalsta ilgtspēja. Tā kā Apple nepārtraukti ražo jaunus modeļus un atjauninājumus, ir dabiski, ka rodas jautājums, cik ilgi Jūsu iPhone saņems programmatūras atjauninājumus, un kad to var uzskatīt par novecojušu Šajā rakstā mēs aplūkosim šos jautājumus un pastāstīsim par uzticamu partneri Upgreat, kas piedāvā risinājumus Apple iekārtu cienītājiem.

iPhone programmatūras atbalsts dažādiem iPhone modeļiem

Korporācija Apple ir slavena ar savu tiekšanas svett software support for svim điểm. iPhone parasti saņem programmatūras atjauninājumu vismaz piecus gadus pēc sākotnējā ražošanas datuma. Tas nozīmē sekojošo: un jums ir iPhone, jūs varat izmantot iOS atjauninājumus, kļūdu labojumus un drošības labojumus ilgu laiku. Tomēr atbalsta ilgums var atšķirties atkarībā no konkrētā iPhone modeļa.

Vai vajadzētu uztraukties par to, ka Apple pārstās veikt atjauninājumus vecākiem iPhone modeļiem?

Lai gan korporācijas Apple sasniegumi programmatūras atbalsta jomā ir slavējami, ir dabiski, ka rodas bažas par vecākiem iPhone modeļiem. Tehnoloģijām attīstoties, vecākām ierīcēm var būt grūtības tikt galā ar jaunāku programmatūras atjauninājumu prasībām. Tas var radīt lēnāku veiktspēju un ierobežot piekļuvi dažām funkcijām. Tomēr Apple joprojām tiecas nodrošināt visu ierīču darbības nepārtrauktību pēc iespējas ilgāk.

Kad iPhone var uzskatīt par novecojušu?

iPhone parasti tiek uzskatīts par novecojušu, kad tas vairs nesaņem jaunāko iOS atjauninājumu. Tomēr tas nenozīmē, ka Jūsu ierīce ir nelietojama. Tajā joprojām var veikt zvanus, sūtīt īsziņas un izmantot daudzas lietotnes. Ir svarīgi atzīmēt, ka, lai gan iPhone var novecot programmatūras atjauninājumu ziņā, tas joprojām var kalpot dažādām funkcijām vēl gadiem ilgi.

Ko darīt, ja Jūsu iPhone modelis ir novecojis?

Ja Jums ir vecs iPhone, kas vairs nesaņem programmatūras atjauninājumus, ir vairāki rīcības varianti. Jūs varat turpināt to izmantot pamatdarbībām, atdot to kādam ģimenes loceklim vai apsvērt iespēju atjaunināt to uz jaunāku modeli. Turklāt uzticami partneri, piemēram, Upgreat, var piedāvāt risinājumus, lai saglabātu vecās ierīces darbības nepārtrauktību.

Upgreat: Jūsu uzticamais Apple partneris

Upgreat specializācija ir atjaunotās Apple ierīces, piedāvājot ilgtspējīgu un ekonomiskāku risinājumu iPhone lietotājiem. Uzņēmuma produkcija ir rūpīgi pārbaudīta un ar divu gadu garantiju, tas nodrošina, ka Jūs saņemat uzticamu, videi draudzīgu ierīci. Neatkarīgi no tā vai Jums ir vēlme nomainīt savu veco iPhone ,vai vienkārši vēlaties to atjaunot, Upgreat ir uzticams partneris visām Jūsu ar Apple saistītajām vajadzībām.

Izvēloties atjaunotas ierīces no Upgreat, Jūs ne tikai pagarināt sava iPhone kalpošanas laiku, bet arī veicinat videi draudzīgāku nākotni. Atjaunotie iPhone samazina elektronisko atkritumu daudzumu un oglekļa dioksīda emisiju, padarot tos par videi draudzīgu izvēli.

Noslēgumā jānorāda, ka lai gan iPhone programmatūras atbalsts vecākiem modeļiem ar laiku var izbeigties, tas nenozīmē, ka šīs ierīces ir novecojušas funkcionalitātes ziņā. Tāpēc, neatkarīgi no tā vai Jūs lietojat vecāku iPhone, vai apsverat iespēju to atjaunināt, varat būt droši, ka Apple pasaulē pastāv risinājumi, kas apmierinās Jūsu vajadzības un nodrošinās Jums palikšanu uz sakariem.

Aplūkojiet mūsu labākos atjaunoto tālruņu piedāvājumus.

Nākamajā emuāra ierakstā mēs sīkāk paskaidrosim, kā jūs varat ietaupīt naudu, pērkot viedtālruni: “Kā ietaupīt naudu, pērkot viedtālruni?”

Apmeklējiet mūsu blogu, kurā mēs dalāmies ar informāciju un jaunumiem. Atrodiet mūs @ upgreat.lv

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu kampaņām, vienkārši atzīmējiet mūsu Facebook lapu un sekojiet mums Instagram

Eelmine postitus

Kādu datoru izvēlēties skolēnam?

Järgmine postitus

Viss, kas jums jāzin par iPhone baterijas Ietilpību

Ko klienti saka par mums

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft ir atteicies no Internet Explorer attīstīšanas un tā atjaunināšanas, un drošības ievainojamības dēļ neiesaka izmanto šo interneta pārlūku. Internet Explorer vairs neatbalsta jaunos tīkla standartus, kā arī šis interneta risinājums šajā pārlūkā nestrādā korekti.