Ziemassvētki jau tuvojas: padomi, kā izvēlēties Jūsu bērnam pirmo viedtālruni

Agrāk vai vēlāk pienāk laiks, kad bērni saņem savu pirmo viedtālruni, un nereti šis pats pirmais telefons kļūst par dāvanu no Ziemassvētku vecīša. Tas bieži vecākus nostāda sarežģīta jautājuma priekšā: kādu ierīci izvēlēties un ko vajadzētu atcerēties, izvēloties bērnam pirmo telefonu?

Lai nekļūdītos ar izvēli, Upgreat eksperti iesaka pirms došanās uz veikalu aplūkot trīs aspektus: cik daudz Jūs esat gatavi maksāt, cik lielā mērā vēlaties kontrolēt sava bērna telefona lietošanu un ar kādām ierīcēm Jūs personīgi esat pazīstami vislabāk. Visi šie kritēriji palīdzēs noteikt, kura ierīce vislabāk derēs Jūsu bērnam.

Cena

Nav jēgas pirmo bērna telefonu izvēlēties no dārgākajiem modeļiem, un, ja neesat izlēmuši sagaidīt viņa pusaudža vecumu, labāk neskatīties uz šī brīža jaunākajiem modeļiem. Tomēr tas nenozīmē, ka Jums jāizvēlas vienkāršākais un lētākais ķīniešu vai dienvidkorejiešu modelis. Protams, šobrīd tas var maksāt mazāk nekā pilna degvielas tvertne, bet tas arī nozīmē, ka pēc 4-5 mēnešiem tas būs lielākā vai mazākā mērā nelietojams.

Ja vēlaties, lai Jūsu bērna pirmā ierīce būtu tāda, kas apmierinātu viņa vajadzības nākamo 2-3 gadu laikā, pievērsiet uzmanību vidējā cenu diapazona ierīcēm vai premium klases telefoniem, kas radīti pirms dažiem gadiem, un tagad kļuvuši lētāki. Tas nozīmē, ka labākais variants no cenas un kvalitātes attiecību viedokļa varētu būt, piemēram, atjaunots iPhone, kas maksā  vairākas reizes mazāk par savu sākotnējo cenu, taču kalpos tieši tik ilgi, cik jums nepieciešams, tāpat kā jebkura cita Apple ierīce.

Sākumā Apple izvēle var šķist biedējoša – viņu jaunajiem augstākās klases modeļiem tiešām ir iespaidīga cena – taču paskatieties uz iepriekšējo paaudžu ierīcēm, un atradīsiet pieejamākus variantus nekā Android, kas tikko nonācis no konveijera. Vienlaikus varat būt droši, ka iPhone, kam jau ir vairāki gadi, spēs piedāvāt daudz vairāk nekā dažas pilnīgi jaunas ierīces, kas pieejamas šodien.

Upgreat preču klāstā ir ietvertas ierīces katrā cenu kategorijā. Piemēram, Jūs varat aplūkot šādus variantus:

iPhone 8, A kategorija – €239

iPhone 7, B kategorija – €189

iPhone X, A kategorija – €329

Šīs ierīces ir vairāk nekā spējīgas tikt galā ar visu, ko Jūsu bērns vēlēsies paveikt šodien un rīt. Ņemiet vērā, ka visām Upgreat tirgotajām ierīcēm tiek piešķirta 2 gadu garantija, un tas nozīmē, ka, izvēloties atjaunoto ierīci,  Jūs iegūstat labumu no izvēlētās ierīces cenas, garantijas un veiktspējas viedokļa.

Ko  Jūs vēlaties iegūt no sava telefona?

Visi telefoni ir dažādi, un ir ļoti svarīgi, lai tālrunis, kuru izvēlēsieties savam bērnam, varētu veikt visas nepieciešamās funkcijas. Lai gan visas ierīces spēj tikt galā ar vienkāršām spēlēm un telefona zvaniem, bērnu telefoni dod iespēju izmantot vecāku kontroles mehānismus, lai Jūsu bērna pirmie soļi digitālajā pasaulē būtu droši un atbilstu Jūsu noteiktajiem kritērijiem. Tāpēc ir tik svarīgi atrast ierīci, kas sniegs Jums visus nepieciešamos rīkus.

Un tā ir vēl viena joma, kurā Apple ir pārāks par visiem, jo tā sniedz vecākiem pieeju milzīgam uzstādījumu skaitam, kas ļauj kontrolēt telefona lietošanu. No vienas puses, tas garantē, ka bērni varēs droši apgūt interneta vidi, bet vienlaikus palīdzēs izkontrolēt, lai viedtālrunis neaizņem visu bērna laiku un uzmanību.

Apple vecāku kontrole  ļauj izdarīt sekojošo:

● ierobežot ekrāna lietošanas laiku

● ierobežot lietojumprogrammu lietošanu

● ierobežot iepirkšanās iespējas

Vecāku kontrole bez problēmām darbojas arī vecajās ierīcēs. Ja uzskatāt, ka tas ir svarīgi, pirms konkrētā tālruņa izvēles pārliecinieties, ka pieejamajiem kontroles variantiem ir tik daudz funkciju, cik  Jums nepieciešams.

Ar ko Jūs jūtaties ērti?

Jaunajiem tālruņu lietotājiem noteikti ir nepieciešama palīdzība un atbalsts, un to ir grūti sniegt, ja paši nezināt visus ierīces smalkumus, kāpēc viss ir iekārtots tieši tā, kā ir iekārtots, vai kā mainīt uzstādījumus, lai tie atbilstu Jūsu un Jūsu bērna gaidām. Tāpēc, pirms izdarāt izvēli par vienu vai otru ierīci, padomājiet, ar kuriem telefoniem Jūs esat labāk pazīstami un cik daudz esat gatavi mācīties.

Der padomāt arī par nākotni un to, kādu ierīču ekosistēmu plānojat izmantot pats vai kādu ierīci izvēlēsieties, kad pienāks laiks bērnam iegādāties datoru. Jo vairāk Jums būs priekšstats par to, kādas ierīces lietojat Jūs un Jūsu bērni, jo vieglāk būs visu kontrolēt un sniegt palīdzību nepieciešamības gadījumā!

Ņemot vērā visu iepriekš minēto, varat būt droši, ka atradīsiet tieši to viedtālruni, kas būs noderīgs zem Ziemassvētku eglītes. Katram vecākam, dabiski, ir savs kritēriju kopums papildus iepriekšminētajiem, bet Jūs diez vai kļūdīsieties ar pirkumu, ja apvienosiet savas vēlmes ar tiem aspektiem, kurus mēs izgaismojām šajā rakstā.

Vai vēlaties izpētīt atjaunoto iPhone sadaļu? Aplūkojiet to šeit!

Apmeklējiet mūsu blogu, kurā mēs dalāmies ar informāciju un jaunumiem. Atrodiet mūs @ upgreat.lv

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu kampaņām, vienkārši atzīmējiet mūsu Facebook lapu un sekojiet mums Instagram.

Eelmine postitus

5 lieliskas idejas dāvanai

Järgmine postitus

Jauna pieeja Jaunajam gadam: iztukšojiet skapi, pārdodiet noputējušas Apple ierīces!

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft ir atteicies no Internet Explorer attīstīšanas un tā atjaunināšanas, un drošības ievainojamības dēļ neiesaka izmanto šo interneta pārlūku. Internet Explorer vairs neatbalsta jaunos tīkla standartus, kā arī šis interneta risinājums šajā pārlūkā nestrādā korekti.