Jauna pieeja Jaunajam gadam: iztukšojiet skapi, pārdodiet noputējušas Apple ierīces!

Dārgais decembra mēnesis jau pagājis un, iespējams, dažās ģimenēs starp dāvanām atrodama arī kāda jauna Apple ierīce. Tāpēc ir pienācis laiks sagaidīt jauno gadu ar jaunu pieeju: iztīriet savus skapjus un atgrieziet apritē vecās Apple ierīces, kas šobrīd vāc putekļus plauktos – tādejādi Jūs iegūsiet papildu vietu mājās, kā arī papildu naudu savā bankas kontā. Atcerieties, ka vienkāršākais veids, kā atbrīvoties no vecās ierīces par racionālu cenu, ir pārdot to Upgreat!

Upgreat atpirkšanas programmas ietvaros, mēs ar prieku atpirksim vecās Apple ierīces, lai tās remontētu un atgrieztu  tās atpakaļ apritē. Izmantojot šo pieeju, pārdodot ierīces, kas vāc mājās putekļus, uzvar visi – pieņemama maksa nonāks Jūsu kontā 48 stundu laikā, kāds cits drīzumā saņems atjaunotu Apple ierīci, un apkārtējā vidē būs nedaudz mazāk elektronisko atkritumu.

Kāpēc vajadzētu pārdot savu veco ierīci tieši Upgreat?

Jūs varat pārdot lietotas Apple ierīces vairākos veidos – vai nu digitālajās tirgus platformās, vai sociālajos medijos. No pirmā acu uzmetiena, šie divi varianti šķiet saprātīgākais veids, kā iegūt naudu par vecām ierīcēm, taču patiesībā situācija ir daudz sarežģītāka, un bieži vien prasa spēcīgu nervu sistēmu.

Sociālo tīklu platformas un digitālie tirgi bieži ir pilni ar krāpniekiem un viltniekiem, kuri mēģina iegūt ierīci bez maksas vai, pērkot lietotu, plāno iegūt gandrīz jaunu ierīci. Un, ja tas nenotiek, viņi bieži vien vērš savu neapmierinātību uz pārdevēju. Cilvēkiem jāatceras, ka, pārdodot savu ierīci tādā platformā, pašiem jākārto loģistika, lai iPhone vai Mac pie jaunā īpašnieka nonāktu sveiks un vesels.

Tas viss ir krasā pretstatā pieredzei, ko iegūsit, strādājot ar Upgreat. Esam centušies optimizēt savu darba procesu tā, lai tas būtu ērts, un lai atbrīvošanās no vecās ierīces aizņemtu tikai pāris minūtes. Pats par sevi saprotams, ka mēs parūpēsimies par loģistiku un Jūs vienmēr varat būt drošs, ka pēc Jūsu pārdotās ierīces saņemšanas, norunātā summa 48 stundu laikā nonāks Jūsu bankas kontā.

Lai mums pārdotu savu Apple ierīci, kas šobrīd vāc putekļus mājās, Jums ir jāveic tikai četras vienkāršas darbības:

1) Nosakiet savas ierīces vērtību

2) Pagaidiet, kamēr pie Jums nonāks tukšā kaste, kuru mēs Jums nosūtīsim

3) Izmantojiet šo kastīti, lai nosūtītu mums savu iPhone, Mac, iPad vai pulksteni

4) Sekojiet līdzi savam kontam – nauda nonāks pie Jums 48 stundu laikā.

Tas arī ir viss! Ieskaitot visu iepriekš minēto, Jums nav pārāk jāuztraucas par precīzu vecās ierīces stāvokli vai to, ka nevarat to ieslēgt. Ar prieku iegādājamies gan labi funkcionējošas ierīces lieliskā stāvoklī, gan vecus telefonus vai datorus, kurus vairs nevar ieslēgt. Jāņem vērā, ka, ja ierīce ir labākā stāvoklī, varat sagaidīt augstāku cenu par to.

Cik maksā mana vecā ierīce?

Vecās ierīces vērtība ir atkarīga no tā, cik veca tā ir, cik labi tā darbojas un vai tai ir bijuši būtiski bojājumi. Katrai ierīcei ir noteikta vērtība, bet, ja tā ir jaunāka un labākā stāvoklī, tad cena, kuru par to var iegūt, būs augstāka.

Ja pārdodat mums ierīci, Jums tā ir jāapraksta: vai tā var tikt ieslēgta, vai tā ir bojāta un vai ir atspējota funkcija “Atrast manu Apple ierīci”.  Mūsu algoritms izmanto Jūsu sniegtos datus aprēķiniem, un, ja cena Jums ir piemērota, varat pāriet uz nākamo procesa posmu.

Konkrētā Jūsu ierīces cena ir pieejama šeit, bet tālāk varat arī apskatīt atpirkšanas cenas (ierīcēm ar līdzīgām specifikācijām):

● iPhone 11 Pro (64 GB), Find My iPhone ir atspējots, iespējams ieslēgt, ekrānam un korpusam nav bojājumu, ierīcei nav nolietojuma pazīmju – 297 eiro.

● iPad Pro (11″, 2. paaudze, 512 GB) – 517 €.

● Apple Watch (4. sērija, 40 mm, GPS, ar lādētāju) – 77 €.

● MacBook Pro (2021, 14″, 1TB, ar lādētāju) – 1722 €.

● iPhone 13 Pro Max (128 GB) – 771 €.

Vērtējot ierīci, neuztraucieties, ja nevarat precīzi novērtēt vienu vai otru aspektu. Ja mēs saņemam ierīci un mūsu tehniķi konstatēs, ka kaut kas atšķiras no sākotnēji norādītā, mēs automātiski nosūtīsim Jums jaunu piedāvājumu. Mēs nekavējoties nosūtīsim ierīci atpakaļ, ja neesat apmierināts ar jauno cenu piedāvājumu. Mūsu pieredze rāda, ka tas notiek ļoti reti.

Uzziniet vairāk par Upgreat atpirkšanas programmu šeit!

Apmeklējiet mūsu blogu, kurā mēs dalāmies ar informāciju un jaunumiem. Atrodiet mūs @ upgreat.lv

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu kampaņām, vienkārši atzīmējiet mūsu Facebook lapu un sekojiet mums Instagram.

Eelmine postitus

Ziemassvētki jau tuvojas: padomi, kā izvēlēties Jūsu bērnam pirmo viedtālruni

Järgmine postitus

Jums nebūs jāsamierinās ar bojātu telefonu: Upgreat var tikt galā pat ar visgrūtākajiem Apple ierīču remontdarbiem

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft ir atteicies no Internet Explorer attīstīšanas un tā atjaunināšanas, un drošības ievainojamības dēļ neiesaka izmanto šo interneta pārlūku. Internet Explorer vairs neatbalsta jaunos tīkla standartus, kā arī šis interneta risinājums šajā pārlūkā nestrādā korekti.