Jums nebūs jāsamierinās ar bojātu telefonu: Upgreat var tikt galā pat ar visgrūtākajiem Apple ierīču remontdarbiem

Telefoni ik pa laikam salūzt – tas ir neizbēgami.  Tomēr šī iemesla dēļ nav jāsamierinās ar bojātu tālruni vai jāpērk jauna ierīce. Ja Jūsu iPhone vai kāda cita Apple ierīce ir kritusi, vai tā ir citādi bojāta, vai arī ierīces akumulators nestrādā kā nākas, šīs problēmas var novērst ātri un vienkārši – protams, sadarbībā ar Upgreat.

Var šķist, ka iPhone remonts ir dārgs un tā ir laikietilpīga nodarbe, taču bieži vien tas tā nemaz nav.  Piemēram, vienu no biežākajiem bojājumiem – saplīsušu ekrānu – atkarībā no konkrētā modeļa, var salabot pat par 40 eiro, un akumulatora nomaiņa var izmaksāt lētāk, nekā pasūtot pārtikas preces piegādē.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šos darbus veic pieredzējuši tehniķi un uz remontu attiecas garantija.  Ierīci varat nosūtīt uz mūsu servisu pa pastu – un mēs organizēsim visu loģistiku tā, lai ierīces remonts aizņemtu tikai dažas dienas. Tātad, kāpēc dzīvot ar bojātu ierīci?

Bet kad būtu jāapsver tālruņa vai datora remonts, un ko Jūs iegūstat, izvēloties remonta iespēju?

Kādi ir visizplatītākie bojājuma veidi?

Upgreat tehniķi ir saskarušies ar visa veida problēmām, bojājumiem un negadījumiem, kas var piemeklēt viedtālruni.  Lai gan daži no tiem ir diezgan komiski un daži ir diezgan sarežģīti, visizplatītākais remonta iemesls ir bojāti ekrāni, bojātas kameras un pogas, novecojuši akumulatori un citas nelielas problēmas.

Statistika ir vienāda visā pasaulē – visizplatītākās problēmas ir ar ekrānu, vai nu sabojāta ekrāna vai ekrāna pieskāriena jutības zuduma dēļ.  Ekrāna problēmām seko akumulatora problēmas – bojāts vai pārāk “noguris” – kā arī mitruma bojājumi un dažādi korpusa bojājumi.

UPGREAT tehniķi novērsīs visas šīs problēmas bez liekām raizēm. Tā kā lielāko daļu problēmu esam jau atrisinājuši vairākkārtīgi, mēs precīzi zinām, kā tās ātri un efektīvi risināt.  Vai vēlaties būt pārliecināts?  Uzziniet vairāk par tehnisko apkopi!

Tehniskā apkope pagarina viedtālruņa kalpošanas mūžu un saudzē vidi

Pieredzējuši profesionāļi var atrisināt visbiežāk sastopamās problēmas, lai ierīce turpinātu darboties kā jauna un kalpotu īpašniekam ilgu laiku. Tas jo īpaši attiecas uz profesionāļiem, kas specializējas noteikta zīmola ietvaros.  Upgreat mēs pārbaudīsim Jūsu ierīci, veiksim diagnostiku, izsniegsim remonta piedāvājumu un, ja viss Jums būs piemērots, ierīce tiks ātri salabota. Tajā pašā laikā darbam tiek nodrošināta garantija, un Jūs varat pasūtīt tikai tos apkopes darbus, kurus uzskatāt par nepieciešamiem.

Tāpēc pirms ierīces nomaiņas, vienmēr ir vērts padomāt par remontu, tādējādi ietaupot simtiem eiro. Jums nav jāpērk jauns tālrunis, kad tā akumulatora darbības laiks samazinās – pietiks ar jaunu akumulatoru. Tas pats attiecas uz bojātu ekrānu, korpusu un citām ierīces sastāvdaļām.

Papildus finansiālajiem ietaupījumiem, esošās ierīces remonts palīdz pagarināt tās kalpošanas mūžu, kas savukārt nozīmē mazāku oglekļa pēdu radīšanu – vidēji tālruņa remonts ietaupa 20 kilogramus oglekļa dioksīda izmešu.

Apmainiet bojāto tālruni pret naudu

Savukārt, ja jūtat, ka nevēlaties veikt telefona remontu un šķiet, ka pienācis laiks iegādāties jaunu ierīci, tad bojāto ierīci nevajadzētu atstāt plauktā, lai krātos putekļi.  Upgreat mēs ar prieku nopirksim Jūsu veco bojāto tālruni. Jums tikai jāpaziņo par kādu ierīci ir runa, mēs izteiksim cenas piedāvājumu, sakārtosim loģistiku, un godīgs maksājums nonāks Jūsu bankas kontā 48 stundu laikā.

Vai vēlaties uzzināt, cik vērta ir Jūsu vecā ierīce? 

Uzziniet šeit!

 Ja jau meklējat labu ierīci ar garantiju, iepazīstieties ar mūsu lielo preču klāstu!

 Vairāk par tehniskās apkopes pakalpojumiem var uzzināt šeit!

Apmeklējiet mūsu blogu, kurā mēs dalāmies ar informāciju un jaunumiem. Atrodiet mūs @ upgreat.lv

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu kampaņām, vienkārši atzīmējiet mūsu Facebook lapu un sekojiet mums Instagram.

Eelmine postitus

Jauna pieeja Jaunajam gadam: iztukšojiet skapi, pārdodiet noputējušas Apple ierīces!

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft ir atteicies no Internet Explorer attīstīšanas un tā atjaunināšanas, un drošības ievainojamības dēļ neiesaka izmanto šo interneta pārlūku. Internet Explorer vairs neatbalsta jaunos tīkla standartus, kā arī šis interneta risinājums šajā pārlūkā nestrādā korekti.