ESAM ATVĒRTI RĪGĀ!

Jūnija sākumā, tirdzniecības centrā “SĀGA” durvis vēris pirmais UPGREAT veikals Latvijā!
Tagad Jums ir iespēja uz vietas pārliecināties, ka mazlietotas A kategorijas ierīces neatšķiras no jaunām, bet B un C kategorijas ierīces ir bez tehniskā stāvokļa trūkumiem, un par pievilcīgām un izdevīgām cenām.
Visas ierīces, neatkarīgi no kategorijas, ir pārbaudītas un tehniski ir pilnīgā kartībā. UPGREAT visām ierīcēm nodrošina divu gadu garantiju.

Veikals Rīgā ir pirmais UPGREAT veikals Baltijā, kas veidots jaunajā mūsu zīmola stilā un atspoguļo uzņēmuma zaļo domāšanu un ideoloģiju– otrreizējā izmantošana palīdz mums saglabāt dabu.


Мы открылись в Риге!

В начале Июня в Торговом центре SĀGA открылся первый магазин UPGREAT в Латвии!
Теперь у Вас есть возможность на месте убедиться в том, что малопользованные устройства категории А не отличаются своим состоянием от новых, а категория B и С предполагает самую выгодную цену без ущерба функциональному состоянию. Все устройства, независимо от категории, технически полностью исправны, и на все устройства UPGREAT обеспечивает двухлетнюю гарантию.

Магазин в Риге стал первым из магазинов UPGREAT в Балтии, выполненном в новом фирменном стиле компании и отражает зелёный настрой и нашу идеологию – повторное использование помогает нам сохранить природу.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft ir atteicies no Internet Explorer attīstīšanas un tā atjaunināšanas, un drošības ievainojamības dēļ neiesaka izmanto šo interneta pārlūku. Internet Explorer vairs neatbalsta jaunos tīkla standartus, kā arī šis interneta risinājums šajā pārlūkā nestrādā korekti.